+420 603 48 78 48 info@mediatoring.cz

Individuální konzultace a mentoring online marketingu

Chcete se dozvědět, jak začít podnikat na Internetu? Chystáte spustit webové stránky, eshop nebo projekt a nejste si jisti s tím, jak na to? Jak se vyvarovat chyb při startu vašeho internetového byznysu? Spojte se s profesionály a nechte si poradit. Osobní konzultace provádíme kdekoli v České republice.

Možná právě teď nosíte v hlavě skvělý nápad, jak podnikat na Internetu a chcete se vyhnout problémům při startu?

Nevíte, jak vaše podnikání propagovat, jak připravit podklady pro zadání programátorovi, jak si založit reklamu na sociálních sítích, zda je vhodnější optimalizovat stránky pro vyhledávače nebo jak napsat správný text pro vaše stránky?

Máme dlouholeté zkušenosti, které jsme promítly do úspěšných stránek našich zákazníků, ale i do vlastních projektů a rádi se s vámi o tyto cenné znalosti podělíme. Osobní konzultace a poradenství je pro vás tím pravým prostředkem. Objednejte si osobní konzultaci.

Podívejte se na přednášku zdarma

Ještě nejste zcela přesvědčeni? Podívejte se na přednášku Michala Kubíčka, majitele Mediatoringu, z prvního ročníku konference Shopcamp, kde hovořil na základě vlastních zkušeností o tom, jak lze zdvojnásobit obrat eshopu za pouhé čtyři měsíce.

Konzultace obvykle probíhají v Ostravě nebo v Karviné. Pokud jste ještě v Ostravě nebo v Karviné nebyli, vězte, že pověst, kterou tato města mají, je mnohem horší, než jaká je skutečnost. Výjimečně se můžeme setkat i v Praze nebo v Brně, jezdím tím směrem cca 4-5x do roka. Případně se můžeme potkat i kdekoli jinde, např. u vás ve firmě, k ceně konzultace však je třeba připočíst dopravné 8,-/km (počítáno z Ostravy). Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

S Michalem Kubíčkem jsem konzultoval prezentaci Kofoly na Internetu a propagaci značky na Facebooku. Získal jsme cenné rady a inspiraci v tom, jak by mohla Kofola zapojit komunikovat se zákazníky a jak zvyšovat jejich loajalitu vůči značce. Dosavadní spolupráce je pro nás přínosná…

Jannis Samaras

předseda představenstva a spolumajitel , Kofola Česká Republika

Podělíme se s vámi o naše know-how, které jsme získaly během dlouholeté praxe. Na praktických příkladech vám i vašim marketingovým pracovníkům vysvětlíme úplné základy i pokročilejší postupy v oblasti internetového marketingu, SEO, PPC prostě jak mít lepší stránky, více návštěvníků a objednávek.

Dozvíte se, jak psát reklamní texty, správně využívat sociální sítě nebo minisites k budování vaší značky na internetu. Popíšeme vám techniky, které povedou k navýšení vašich příjmu z internetu a mnoho dalších věcí. Záleží jen na vás, v čem budete potřebovat proškolit.

Jde nám hlavně o to, aby pro vás byly naše rady a názory přínosné a z našich setkání jste odcházeli s pocitem, že jste se něco nového a užitečného naučili. Zaměřujeme se na praxi. Budeme s vámi probírat nejčastější problémy, se kterými jste přišli vy nebo naši klienti do styku. Během koučinku nám můžete kdykoliv pokládat vaše dotazy týkající se konkrétních problémů, se kterými jste se setkali.

Abyste z našich rad získali co nejvíce, na každé setkání se musíme předem pečlivě připravit. Proto předtím, než započneme se samotným tréninkem, si společně ujasníme, jaké oblasti vás zajímají. Na základě těchto zjištění určíme cíle, kterých se má pomocí koučinku dosáhnout. Sestavíme osnovu a naplánujeme termíny pro vaše školení tak, aby vám vybraný čas co nejlépe vyhovoval. Poté vás již čeká samotná setkání, jenž povede k prohloubení vašich znalostí a nebo ke zvýšení výkonnosti a produktivity firmy.

Koučing může probíhat u nás v našich prostorách, kde nebudete rušeni běžný provozem vaší firmy, nebo pokud vám více vyhovuje důvěrné prostředí vlastního zázemí, přijdeme za vámi. Mezi našimi zákazníky jsou jak začínající podnikatelé, kteří chtějí získat informace do startu, tak marketingoví ředitelé nebo majitelé velkých společností a korporací, které zajímá, jak lépe komunikovat na webu případně jak si získat pozornost a loajalitu zákazníků.

Zaujala vás možnost individuálního koučinku od zkušených profesionálů? Kontaktujte nás ještě dnes a rezervujte si náš čas.

S Michalem konzultuji čas od času různé nápady jak a co zlepšit na našem eshopu www.autodoplnky-obchod.cz. Je fajn, že když něco poradí, nevaří z vody, není jen teoretik, vychází z praxe, také provozuje eshop, a tak si plno věcí sám vyzkouší na sobě. Díky tomu ví, co funguje a co ne a může tak dobře poradit a pomoct.

Radek Pavel

ředitel a majitel eshopu, Autodoplnky-obchod.cz

Tvorba webových stránek: Webklient