+420 603 48 78 48 [email protected]

Emailing

Víte, na co přišla agentura SeeWhy, když prozkoumala 60.000 nákupů v amerických eshopech? Vyžádaný mailing, tedy emailové newslettery, s jejichž zasíláním zákazníci souhlasili, přivedly do eshopu neuvěřitelných 57% návštěvníků. Ohromující ale je, že celých 67% tedy více než DVĚ TŘETINY z nich nakoupilo!

Správně nastavený mailingový systém vám může přivádět nejenom návštěvníky, ale především nové objednávky, zakázky a poptávky.

Máme s nastavováním emailingu a newsletterů dobré zkušenosti, víme, jak získat do vaší databáze nové kontakty, jak je přesvědčit, že se jim vyplatí dát vám svůj email a souhlasit se zasíláním vašich akčních nabídek, informací a novinek. Používáme oveřená řešení od světových poskytovatelů systémů pro mailingové kampaně – Mailchimp a Aweber.

Víme, jak správně nastavit vaši mailovou kampaň tak, aby byla co nejefektivnější, aby kontakty na vaše potenciální zákazníky jen neležely ladem. Naučíme vás, jak s nimi pracovat a vytěžit z nich co nejvíce. Kouzelné na tom je, že to vše bez dalších nákladů na reklamu jako jsou bannery nebo třeba PPC.

Již zítra můžete z vašich návštěvníků začít těžit maximum a my vám poradíme, jak na to. Neváhejte a kontaktujte nás právě teď. Dřív, než to udělá vaše konkurence.

Není důležité, zda provozujete eshop, prodáváte zájezdy, zprostředkováváte nebo sami provádíte služby. Pro každého najdeme řešení na míru – právě takové, jaké bude co nejefektivnější a povede k vysněnému cíli. Z náhodných anonymních kolemjdoucích návštěvníků stránek se stanou konkrétní lidé, které budete moci oslovit v pravý okamžik snadno, jednoduše a napřímo s nabídkou, která je osloví.

Pokud ještě nevyužíváte naplno mailového marketingu, vzpomeňte si, co jsme vám prozradili hned na začátku – velmi pravděpodobně přicházíte o více než polovinu návštěvníků a především zákazníků. Ještě váháte….?

Tvorba webových stránek: Webklient